Hakkımızda

1989 YILINDA KURULAN AKPINAR TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. OLARAK, TÜRKİYE VE BULGARİSTAN' DA ÜRETİM YAPMAKTAYIZ. 2014 YILINDAN İTİBAREN DISCOUNT MARKETLERE EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ TEDARİKÇİSİYİZ.

KAPASİTEMİZİN FARKINDAYIZ, TAŞIDIĞIMIZ SORUMLULUK DUYGUSUYLA, STANDARTLARA UYGUN ÜRETİM, SATIŞ VE SEVKİYAT HİZMETİ VERMEKTEYİZ. VERİMLİ, DİSİPLİNLİ VE PLANLI ÇALIŞMANIN, ZAMANINDA VE EKSİKSİZ SEVKİYATLA BİRLEŞTİĞİNDE BAŞARININ ANAHTARI OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ.

BİZ AKPINAR TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. OLARAK TAKIM RUHUNUN, ORTAK SİNERJİNİN VE İLETİŞİMİN GÜCÜNE İNANARAK, HER GÜN GÜÇ VE KARARLILIKLA TÜRKİYE PAZARINDAKİ YERİMİZİ ALMAKTAYIZ.

KALİTENİN TESADÜF OLMADIĞI, HER UCUZ MALIN KALİTESİZ OLMAYACAĞI, MOTTOSUNDAN YOLA ÇIKARAK, ÜRÜNLERİMİZDE 1. SINIF İŞÇİLİK VE KALİTEYİ EN UYGUN FİYATA VERMEKTE ISRARCI VE İDDİALIYIZ.

TÜRKİYE VE BULGARİSTAN' DA KURDUĞUMUZ FABRİKALARDA, ÜRÜNLERİMİZİN % 70 İŞÇİLİĞİNİ FASON İŞ ORTAKLARIMIZLA BERABER YAPIYORUZ. BÖYLELİKLE , EKONOMİK FİYATLAR VEREBİLİYORUZ.

1989 YILINDAN BU YANA, EMİNÖNÜNDEKİ PERAKENDE MAĞAZALARIMIZDA VE 2014’ TEN İTİBAREN DISCOUNT MARKETLERDE DE SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ TİCARİ HAYATIMIZI, DEĞİŞEN DÜNYAYA AYAK UYDURARAK DİGİTAL ORTAMA DA TAŞIMAKTAN ÇOK MUTLU VE HEYECANLIYIZ.

ÖNCELİKLİ AMAÇLARIMIZ, % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, KALİTE VE UCUZLUKTAN ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ.